Siuntimimo taisyklės

  Prekių pristatymo tvarka ir kaina

  Prekes pristatome:

  • Lietuvos paštu
  • Per LP Express siuntų terminalus
  • Per LP Express kurjerį gavėjo adresu Lietuvoje

  Pristatymo trukmė

  • Siuntimo trukmė Lietuvos paštu: 1-3 darbo dienos (priklausomai nuo gavėjo gyvenamosios vietos). 1-4 sav. jei siunčiama į užsienį.
  • Siuntimo trukmė LP Express siuntų terminalais: ne ilgiau, nei viena para (jei pateiktas užsakymas ir įvykdytas apmokėjimas iki 14 valandos darbo dienomis). Pristatymas gali trukti iki 3 dienų, jei užsakymas pateikiamas savaitgalį.
  • Siuntimo trukmė LP Express kurjeriu gavėjo adresu Lietuvoje: 1-2 darbo dienos.

  Pristatymo kaina

  • Siuntimas Lietuvos paštu kainuoja 1.63 €
  • Siuntimas LP Express siuntų terminalais kainuoja 2.59 €
  • Siuntimas per LP Express kurjerį kainuoja 8.99 €
  • Siuntimas Lietuvos paštu Europos sąjungoje kainuoja 4.96 €
  • Siuntimas Lietuvos paštu į kitas šalis kainuoja 5.94 €

  Pugas.lt internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes Pugas.lt įgaliotas kurjeris Jums pristatys pasirinktu adresu visoje Lietuvoje (įskaitant ir Kuršių Neriją). Išsiuntus prekes iš mūsų parduotuvės, Jūs gausite automatinį užsakymo išsiuntimo patvirtinimą.

  Pristatymas per Lietuvos Paštą

  Siunčiant Lietuvos paštu, užsakymai siunčiami darbo dienomis registruotu pirmenybiniu paštu, naudojantis AB “Lietuvos paštas” paslaugomis. Siunčiame gavėjo nurodytu adresu, į visus Lietuvos, bei užsienio miestus .

  Apie į paštą pristatytas prekes būsite informuoti Lietuvos pašto (ar Lietuvos pašto įgalioto kurjerio) informaciniu lapeliu, kuris asmeniškai Jums bus įteiktas atvykus į Jūsų namus, ar paliktas jūsų pašto dėžutėje, nurodytu adresu.

  Lietuvos paštas neinformuoja telefonu prieš pristatant siuntinį ar pranešimą apie siuntinį. Jei pristatant jūsų neras namuose, jūsų pašto dėžutėje paliks pranešimą, su kuriuo, pateikus asmens dokumentą, prekes galėsite atsiimti savo pašte.

  Pristatymas per LP EXPRESS paštomatus

  Iškart po siuntos pristatymo į LP EXPRESS terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai.

  Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus, atidaromos dėžutės, kurioje saugoma gavėjo siunta, durelės.

  Pristatymas per LP EXPRESS kurjerius

  Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, „LP EXPRESS“ kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

  Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, „LP EXPRESS“ kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu. Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl „LP EXPRESS“ kaltės, „LP EXPRESS“ kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.

  Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl „LP EXPRESS“ kaltės, nemokamai saugoma pašte /„LP EXPRESS“ kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos.

  Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl „LP EXPRESS“ kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama į Pugas.lt parduotuvę.

  Siuntimas : SVARBU
  • Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.
  • Visas prekes pristatome per 1- 3 darbo dienas. Tuo tarpu Jūs visada galite susisiekti su mumis ir pasiklausti dėl galimo prekės pristatymo laiko šiuo kontaktu: info(eta)pugas.lt (darbo laikas 08.00-20.00 val. darbo dienomis).
  Prekių krepšelis
  • Krepšelis tuščias.